Список товарів виробника Vilfram (Италия)

Більше 40 років досвіду роботи в галузі виробництва домашнього одягу, робить Vilfram лідером на італійському ринку і за його межами. Широкий асортимент, починаючи від піжам, нічних сорочок, халатів і закінчуючи комплектами для сну і домашньої одягом. Особливу увагу до якості не тільки сировини, але і виробництва. Vilfram - це вишуканий смак, стиль і дизайн творінь. Vilfram пропонує повний спектр продуктів, спрямованих на широку аудиторію, від дитячого до дорослого, практичних і зручних для всіх віків, щоб носити з задоволенням.

 • Комплект Vilfram 7307
  Є в наявності
  Комплект Vilfram 7307

  Комфортний стильний комплект чоловічий для дому Vilfram Італія. Практичний комплект складається з футболки прямого крою з короткими рукавами і круглим вирізом горловини, на застібці, передня деталь доповнена оригінальною контрастною обробкою. Шорти середньої довжини. Склад: шорти 100% бавовна, футболка 30% бавовна, 70% поліестер. Країна бренду: Італія.Країна бренду: Італія.

  Комфортний стильний комплект чоловічий для дому Vilfram Італія. Практичний комплект...

  Комфортний стильний комплект чоловічий для дому Vilfram Італія. Практичний комплект складається з футболки прямого крою з короткими рукавами і круглим вирізом горловини, на...