Oтзывы

Купальники Amarea 2014 року.

Які купальники Amarea будуть в моді в 2014 році?

У колекції купальників Amarea 2014 представлені сами популярні фасони , які так полюбилися жінкам у попередніх колекціях.

У широкому асортименті купальників Amarea 2014 представлені моделі супермодного купальника « бандо ». Бандо - це класичний купальники бікіні з ліфом форми бандо , зі знімними бретелями. Ці купальники представлені з жорсткими формованими чашками, з м'яким бюст'є на кісточках і з ефектом push up . Яскрава насичена колірна гамма , виконана з однотонних тканин і з квітковими , фіто принтом , абстракція. Класичні білий і чорний теж актуальні в цьому сезоні.

Модель трікіні вже котрий сезон займає лідируюче місце серед купальників. Каталог купальників Amarea 2014 представляє цікаві рішення купальників трікіні . Бюстгальтер і трусики купальника купальника з'єднуються один з одним за допомогою деталі різної конфігурації. Кожна модель купальника по- своєму індивідуальна . Купальник трікіні підкреслить всю красу жіночого тіла і рекомендується жінкам з бездоганною фігурою і ідеальними пропорціями.

Купальники бікіні, вічна класика , представлені Amarea у вигляді різних варіантів верху і низу: ліф з м'якими і жорсткими рухливими треугольгікамі , формовані чашечки пуш ап і super push up , м'які ліфи на широких бретелях з особливою підтримкою для пшногрудих красунь , нові форми верху - чашка і бретель єдине ціле. Плавки низької посадки на стегнах з середнім і вузьким бочком ; на великі розміри пропонуються плавки комфортної посадки з високим бочком .

Злиті купальники Amarea 2014 року, призначені в осном на для повних жінок , в сезоні 2014 як ніколи виконані в яскравих квіткових принтах , за якими так скучили жінки з пишними формами. Злиті купальники не зазнали особливих змін , але новинки дизайну все ж присутні в колекції Amarea 2014 - злиті купальники в стилі ретро.

Дизайнери розробили приголомшливу колекцію пляжного одягу. Пляжний одяг Amarea 2014 - це пляжні туніки та сарафани, парео , комбінезони , мультифункціональні спідниці- туніки. Під кожен купальник його власниця обов'язково зможе підібрати плажная одяг.

http://prontomoda.com.ua