Як оплатити замовлення в інтернет магазині?


Магазин "Prontomoda" пропонує вибрати найбільш зручний для вас варіант оплати:

1. Готівкою при доставці кур'єром (тільки м. Київ).

2. Оплата на розрахунковий рахунок або карту-рахунок «ПриватБанку - при оплаті стягується комісія 1%:

Реквізити для оплати ми повідомимо вам після підтвердження замовлення.
Оплата на розрахунковий рахунок здійснюється в касі будь-якого українського банку за пред'явленням рахунку-фактури.

Оплата на картку
ПриватБанку здійснюється будь-яким зручним для Вас способом (Приват24, термінал самообслуговування, переклад на карту з іншого банку). Найдоступнішим і простим способом оплати є поповнення карти-рахунок Приватбанку через термінал або касуДосить знайти найближчого до Вас відділення і виконати поповнення рахунку готівкою. Для цього не потрібно мати рахунки в Приватбанку. 

Час зарахування на рахунок може становити від 1 хвилини до 1 доби. Будь ласка, зберігайте квитанцію до отримання від нас підтвердження про надходження грошей.


Крім того, якщо у Вас є карта Приват Банку, підключена до безкоштовної системі інтернет-банкінгу Приват 24, можна оплатити покупку на вказану нами при замовленні карту через неї. Система працює цілодобово, і Ви маєте можливість оплатити своє замовлення відразу ж після його оформлення. Зауважимо, що при цьому

3. Післяплатою при отриманні товару.
Ми відправляємо замовлення післяплатою тільки за умови часткової передоплати - вiд 60 гривень (залежить від суми замовлення),
яка покриває витрати  з доставки в разі відмови від отримання посилки. При отриманні, ваша сума накладеного платежу зменшується на суму передоплати.
Платіж здійснюється в офісі транспортної компанії, яку Ви обрали для доставки посилки.
Послуга "накладений платіж" сплачується додатково до вартості замовлення в розмірі: 20 гривень + 2% від суми.