Як оплатити замовлення в інтернет магазині?


Магазин "Prontomoda" пропонує вибрати найбільш зручний для вас варіант оплати:

1. Готівкою при доставці кур'єром (тільки м. Київ). При доставці кур'єр виписує вам всі необхідні документи, а саме: гарантійний талон і товарний чек.

2. Оплата на карту Приват Банку

Самим доступним і простим способом оплати є поповнення карти Приватбанку через касу. Досить знайти найближче до Вас відділення і, звернувшись до каси, виконати поповнення рахунку готівкою. Для цього не потрібно мати рахунки в Приватбанку, а наші реквізити для оплати ми повідомимо при прийомі замовлення до обробки. У відповідності з чинним законодавством поповнення такого рахунку виконується в гривнях. Час зарахування на рахунок може становити від 1 хвилини до 1 доби. Будь ласка, зберігайте квитанцію до отримання від нас підтвердження про надходження грошей.

Крім того, якщо у Вас є карта Приват Банку, підключена до безкоштовної системі інтернет-банкінгу Приват 24, можна оплатити покупку на вказану нами при замовленні карту через неї. Система працює цілодобово, і Ви маєте можливість оплатити своє замовлення відразу ж після його оформлення. Зауважимо, що при цьому

3. Післяплатою при отриманні товару.
Ми відправляємо замовлення післяплатою тільки за умови часткової передоплати - вiд 50 гривень (залежить від суми замовлення),
яка покриває витрати  з доставки в разі відмови від отримання посилки. При отриманні, ваша сума накладеного платежу зменшується на суму передоплати.
Платіж здійснюється в офісі транспортної компанії, яку Ви обрали для доставки посилки.
Послуга "накладений платіж" сплачується додатково до вартості замовлення в розмірі: 20 гривень + 2% від суми.