Таблиця розмірів нижньої білизни:

Для визначення розмірів жіночої білизни досить зробити чотири виміри свого тіла:

- Обхват грудей; (вимірюється окружність по грудях по спині і спреда по найбільш виступаючим точкам грудей в зручному і добре сидить бюстгальтері без пуш ап)

- Обхват під грудьми; (вимірюється окружність під грудьми - переконайтеся, що стрічка щільно прилягає до спини)

- Обхват талії; (вимірюють талію по самому вузькому місцю на животі).

- Обхват стегон; (вимірюють навколо стегон на рівні найбільш виступаючої частини сідниць).

Вимірювання можна проводити за допомогою швейного сантиметра. Після того, як Ви отримаєте всі 4 виміру свого тіла, Вам залишиться вибрати відповідний розмір з таблиць.

Зверніть увагу! Маркування розмірів ТМ SieLei відрізняється від стандартних розмірів італійськоi жіночої білизни. Відповідність дивіться в таблиці N2 на цій сторінці.


Розмір жіночого бюстгальтера:

Увага! Розмір чашки збільшується з розміром обсягу під грудьми. Виробники пропорційно збільшують повноту чашки при збільшенні подгрудной обсягу. Це означає, що глибина чашки В в розмірі 80В глибше і більше ніж в розмірі 75В.

Взаємозамінні розміри. Визначити взаємозамінний розмір можна, збільшивши обсяг під грудьми на один розмір і зменшивши на один розмір повноту чашки, або навпаки. Наприклад, розмір 70С може підійти на 75B, а розмір 75B на 80A. Дана взаємозамінність досягається шляхом регулювання подгрудной обсягу застібками бюстгальтера.

Таблица размеров итальянского нижнего белья.

Таблиця розмірів нижньої білизни Mia-MIa:

 

Таблиця розмірів білизни Mia-Mia

Парні розміри Mia-Mia халати, туніки, комплекти:

MIA-MIA таблица размеров сорочек, халатов, туник, комплектов белья