1. Загальна інформація
1.1 Продавець здійснює продаж товарів через Інтернет-магазин за адресою https://prontomoda.com.ua. 
1.2 Замовляючи товари через Інтернет-магазин http://prontomoda.com.ua, Користувач погоджується з Умовами продажу товарів, викладеними в даному договорі.
1.3 У випадку незгоди з зазначеними умовами, Користувач зобов'язаний припинити використання сервісу https://prontomoda.com.ua.
1.4 Спілкування Користувача-Покупця з Продавцем має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.
1.5 Справжня оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину https://prontomoda.com.ua, далі по тексту- Продавець, укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин.
1.6 Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця укласти електронний договір купівлі-продажу товарів (акцептом), вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору.
1.7 Інформація про Товарах є публічною пропозицією укладення договору про продаж. Продавець надає Покупцеві інформацію про основні споживчі властивості товару у вигляді інформаційних матеріалів, розміщених на сайті, які носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати повну інформацію про властивості та характеристики товару, включаючи кольори, розміри і форми і т.д. Додаткову консультацію Покупець може отримати звернувшись до Продавця: написавши на електронну пошту: info@prontomoda.com.ua, Viber 067-465-61-84 або зателефонувати за номером (066) 159-06-28.
1.8 Покупець несе всі можливі ризики і витрати, викликані невикористанням ним усіх передбачених вище інформаційних ресурсів отримання інформації про основні споживчі властивості товару.

2. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МАГАЗИНОМ І УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ НА ПРОДАЖ ТОВАРІВ
2.1 Договір продажу Товарів укладається між Покупцем і Продавцем.
2.2 Фактичне використання сайту Магазину https://prontomoda.com.ua означає факт згоди і прийняття цих Правил ПОКУПАЛЕЛЕМ.
2.3 Надані Покупцем відомості, повинні бути актуальними і точними для якісного виконання зобов'язань Продавцем.
3. Укладення договору ПРОДАЖУ
3.1 Замовлення в Інтернет-магазині можуть оформити як зареєстровані, так і незареєстровані Покупці і може бути оформлений такими способами:
- заповнення форми на сайті за допомогою процедури оформлення замовлення;
- через месенджери: Viber, WatsApp: +380674656184;
- за допомогою телефонного дзвінка за телефонами, вказаними на Сайті.
3.2 Підтверджуючи замовлення ", ПОКУПЕЦЬ приймає на себе зобов'язання по оплаті вартості Товарів і доставки, а також підтверджує правильність адресних і контактних даних для відправки Товару.
3.3 Після підтвердження замовлення Покупець отримує інформацію про замовлення: перелік і кількість Товарів, їх вартість, обрані види доставки та оплати, час виконання замовлення, що є підтвердженням згоди Продавця на укладення договору продажу з Клієнтом.
3.4 У разі відсутності замовлених Покупцем товарів, останній має право виключити вказаний товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця.
3.5 Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги товару, габаритів (довжина, ширина, висота), регіону та способу доставки.
3.6 Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця укласти електронний договір купівлі-продажу товарів (акцептом), вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору.
4. ДОСТАВКА І ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ
4.1 При доставці Замовлення вручається Покупцеві, вказаною в заявці як одержувач.
4.2 При отриманні замовлення у відділенні транспортної компанії або з рук кур'єра, Покупець зобов'язаний перевірити Товар на відповідність заявленій якості, асортименту, комплектності, кількості, зовнішнім виглядом. Якщо недоліки не виявлені, Одержувач підписує Транспортну накладну або інший документ доставки, пропонований транспортною компанією, тим самим підтверджуючи, що претензій до Товару не має, і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі товару.
4.3 У випадку, коли при отриманні товару виявлено невідповідність товару заявленому, Покупець повинен відмовитися від отримання товару і повідомити про це Продавця.
4.4 Після підписання накладної ризики випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару переходить до Покупця і претензії Покупця до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
4.5 При виявленні пошкоджень Товару, що виникли в результаті транспортування, Клієнт повинен скласти Акт про пошкодження в присутності представників Транспортної компанії.
4.6 Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого товару банківським переказом (через Приват Банк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти - гривня.
4.7 Покупець не має права повернути товар належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну згідно закону України № 3161-IV від 01.12.2005 р «Про захист прав споживачів».
Вартість Товару вказана в українській національній валюті - в гривнях в картці Товару, а також в замовленні Покупця.
Умови повернення Товару описані на Сайті в розділі "Повернення і обмін товару".
Обов'язок Продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення.
У відносинах між Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.
У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця з заявою в письмовій формі. Усі виникаючі суперечки Сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, при не досягненні угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://prontomoda.com.ua