Повернення і обмін товару:

Нижня білизна (бюстгальтери, труси, боді, коригуючий білизна, пояси для панчіх, майки) поверненню та обміну не підлягає!

КУПАЛЬНИКИ !!! - можливий обмін на іншу модель, розмір.

Повернення і обмін товару належної якості:

Відповідно до Закону України № 3161-IV вiд 01.12.2005 р «Про захист прав споживачів», нижня білизна і панчішно-шкарпеткові вироби включені в «Перелік непродовольчих товарів належної якості», які не підлягають поверненню або обміну на аналогічні моделі інших розмірів, форм, габаритів, фасонів, забарвлення або комплектації.

Після передачі товару споживачеві, нижня білизна належної якості поверненню та обміну не підлягає!!!

При отриманні замовлення у відділенні транспортної компанії або з рук кур'єра, Покупець зобов'язаний перевірити Товар на відповідність заявленій якості, асортименту, комплектності, кількості, зовнішньому вигляду. Якщо недоліки не виявлені, Одержувач підписує Транспортну накладну або інший документ доставки, пропонований транспортною компанією, тим самим підтверджуючи, що претензій до Товару не має, і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок по передачі товару. У разі, коли при отриманні товару виявлена невідповідність товару заявленому, Покупець повинен відмовитися від отримання товару і повідомити про це Продавцеві.

Після підписання накладної риски випадкової загибелі або випадкового ушкодження товару переходить до Покупця і претензії Покупця до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності і товарного виду не приймаються.

Дотримання букви закону аж ніяк не абсурдно, якщо взяти до уваги вимоги гігієни та елементарний здоровий глузд. Під час примірки білизни на голе тіло відбувається близький контакт зі слизовою оболонкою. На думку фахівців, збудник інфекцій може потрапити на тканину. І замість радості володіння модним комплектом, покупці ризикують заразитися неприємною хворобою. Особливу групу ризику становлять люди з ослабленим імунітетом і пошкодженнями шкіри, нехай навіть незначними.

Повернення і обмін бракованих виробів:

Повернення і обмін бракованих виробів здійснюється протягом 14 календарних днів тільки при збереженій упаковці і всіх етикеток. Якщо упаковка не збереглася, виріб знаходиться в неналежному вигляді (брудна, деформований, з зачіпками і т.д.) або пройшли строки повернення, магазин має право не приймати браковані вироби. У разі виявлення браку, товар буде замінений і доставлений вдруге безкоштовно. Споживач має право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за товар суми.

 

Наші рекомендації покупцям:

- Перед використанням продукції ретельно вивчіть прикладену документацію з інструкціями з експлуатації; - Ви завжди можете звернутися до нас при виникненні додаткових питань про правила і умови експлуатації до початку використання продукції;

- Дотримуйтесь правил, заходи безпеки та особливості експлуатації товару, зазначені в поданій документації.

- Використовуйте продукцію виключно за призначенням.