Коригуюча білизна проти непоказності і недоглянутості. Омани при виборі коректуючой білизни.


Кожна жінка хоче мати ідеальну фігуру, бути витонченою і стрункою. Але, на жаль, не завжди вдається досягти потрібних результатів у короткі терміни навіть шляхом застосування виснажливих дієт. Коригуюча білизна свого роду паличка -виручалочка в таких ситуаціях.  Але, щоб отримати необхідний ефект, необхідно знати «Що таке коригуюча білизна ».

По-перше , не вірте продавцеві , який обіцяє зменшити ваші розміри на 1-2 розміри. Найпоширеніша помилка - покупка коригуючой білизни на розмір менше, така білизна не вирішує проблеми, а навпаки їх створює - всі вади виступлять, а білизна втратить свою придатність і прослужить недовго. Кожному виробу відповідає своя таблиця розмірів. Залежно від особливостей фігури підбирається необхідне коригуючий білизна.
Коригуюча білизна буває середнього і сильного ступеня корекції.
Отже. підбираємо правильно коригуючий білизна.

Топи і майки з коригувальним ефектом, як правило, коригують лінію талії  м'язи спини, живота, стегон. Якщо виріб має широкі бретелі, то така майка ще й піднімає і підтримує груди.
Коригувальні панталони і шорти середнього ступеня корекції тільки згладжують контури тіла , а сильної фіксації , з додатковими зміцнюючими елементам , здатні підтягнути живіт , зробити більш витонченими лінії талії , стегон , голіфе , підняти сідниці . Щоб скорегувати зону вище талії , необхідні корсетні труси. Труси або шорти підбираються таким чином , щоб верх трусів збігався з нижнім краєм бюстгальтера , це робить перехід від корсетних трусів до бюстгальтера зовсім непомітним. І пам'ятайте , що еластик на трусах , шортах і панталонах не повинен пережимати ногу.

Коригувальні боді і сукні більш функціональні. Вони моделюють зону грудей , талії , стегон , тримають м'язи спини , піднімають сідниці , збирають надлишки тіла в області пахв. Такі вироби мають , як правило , середню ступінь корекції. Для більш сильної корекції , переважно вибирати корсети з виходом на трусики сліп або комбінезони з виходом на шорти або панталони.
І пам'ятайте, що коригуючий білизна створює зовнішній ефект корекції, але при цьому Ви не повинні відчувати дискомфорт. Обов'язково посидьте, посувайтеся, чи комфортно Ви себе почуваєте.
При покупці коригуючого білизни в нашому інтернет -магазині Prontomoda , скористайтеся таблицями розміру і зверніть увагу , що у виробників може відрізнятися маркування розмірів. Звертайтеся , якщо Вам необхідна консультація.
Інтернет -магазин Prontomoda