Таємниці нижньої білизни - Жіночий спокуса.

Кожна жінка ретельно вибирає одяг, але часом забуває або навіть не знає, що будь-який наряд ідеально сяде тільки за умови правильного підбору нижньої білизни. Часто жінка шкодить собі тим, що невірно вибирає розмір або модель бюстгальтера, з трусиками набагато простіше.
Отже, що ж треба знати при купівлі нижньої білизни ?
Перше - треба взяти сантиметрову стрічку, виміряти окружність під грудьми, по грудях - по виступаючих точках, по лінії талії і стегон. Далі, за розмірній сітці кожної торгової марки, Ви підбираєте собі розмір нижньої білизни.
Купівля бюстгальтера вимагає обов'язкової примірки вироби, одними вимірами тут не обійтися. Груди виглядає пропорційно, не залежно від розміру , коли вимальовується рівносторонній трикутник : відстань між центрами грудей має дорівнювати відстані від центру грудей до яремної западини.
Залежно від розміру і форми грудей , Ви вибираєте свою форму:
Для маленьких грудей відмінно підходять бюстгальтери з ефектом пуш ап або, так полюбилися останнім часом , бюстгальтери подвійний об'єм з ефектом супер пуш ап, які здатні візуально збільшити груди на два розміри;
На велику груди потрібно купувати бюстгальтер з широкими комфортними бретелями, з підтримкою знизу, з жорсткими бічними деталями. Бюстгальтер повинен щільно фіксуватися на тілі. Купуючи бюстгальтер з вільним об'ємом під грудьми, Ви не зможете додати вашій грудей красиву форму.
Дуже популярні бюстгальтери -трансформери, які прийдуть вам на допомогу в будь-якій ситуації: наряд з відвертим глибоким декольте або з відкритою спиною, плаття з оголеними плечима.

Бюстгальтери- трансформери - це той же класичний бюстгальтер, але він має кілька додаткових деталей: прозора силіконова спинка , силіконові бретелі, подовжені бретелі.
Вибираючи бюстгальтер, пам'ятайте, що при примірці корсетная частина повинна бути застебнута на крайні петельки. У процесі носіння обсяг бюстгальтера розтягується, і Ви завжди зможете відрегулювати його шляхом використання додаткового ряду петельок.
Тепер трохи про трусиках. З вибором нижній частині жіночої білизни набагато легше. Досить визначити правильно свій розмір і правильно вибрати модель трусиків з урахуванням особливостей вашої фігури.
Треба розуміти, що труси, перш за все повинні, виконувати свою захисну і гігієнічну функції. І, звичайно, кожній жінці окрім функціональності хочеться мати гарне сексуальну білизну. Тут, вже, ваш порадник - ваша фантазія : колірна гамма, форма, використання мережива або м'якою білизняний мікрофібри.
Приємних покупок в інтернет -магазині Prontomoda.