Про коригуючу білизну - Питання та відповіді.


Багато жінок задаються питанням: Що таке коригуюча білизна ?
Чи не шкідливо коригуюча білизна ? Як правильно носити коригуючу білизну?
Постараємося відповісти на ці питання в нашій невеликій статті, яка, можливо, буде вам корисна.

Що таке коригуюча білизна ?

 Коригуюча білизна призначена для корекції фігури, вона здатне згладити недоліки фігури, підкреслити достоїнства, зробити силует стрункішим і витонченим. Залежно від проблем фігури, вибирається конкретна модель коригуючого білизни.
Види коригуючой білизни.
Існує величезна різноманітність моделей і форм коригуючой білизни з різним ефектом корекції: легким ступенем корекції , середньої і сильним коригувальним ефектом.
Слабка корекція здатне трохи тягнути живіт і підняти сідниці . Така білизна підійде для струнких жінок, які бажають злегка змоделювати свої форми.
Середній ступінь корекції вирішує серйозніші проблеми: коригує зону живота , лінії талії і стегон , піднімає сідниці . У такій білизні використовуються тканини різного ступеня щільності в певних зонах.
Сильна корекція здатна приховати суттєві недоліки фігури: візуально зменшує розміри, підтягує живіт, робить лінію талії більш вираженою, прибирає складки на спині.
За формою слід підбирати білизну в залежності від необхідності вирішення проблеми тієї чи іншої частини фігури.
Для того щоб зробити живіт більш плоским, підняти сідниці і згладити лінію стегон цілком достатньо трусиків закритої форми сліп або шортиків. Якщо необхідно ще візуально зменшити талію , то бажано купувати трусики з високою посадкою , які закінчуються у нижнього краю бюстгальтера. Так само ідеальні будуть коригувальні боді або сукні з коригувальним ефектом для внутрішньої шкарпетки. У цьому випадку в зону корекції потрапляє спина і область пахв. Останнім часом дуже популярні коригувальні боді і сукні без чашок , які додатково ще піднімають і підтримують груди. Для надання більш об'ємною формі грудей рекомендуються бюстгальтери push up або супер push up ( бюстгальтери подвійного обсягу), які здатні візуально збільшити груди на один- два розміри і зробити її форму більш привабливою і спокусливою.
Наскільки безпечно коригуюча білизна? Як правильно носити коригуючу білизну?
Коригуюча білизна призначено для корекції фігури і цілком згодиться як повним жінкам , так і струнким жінкам. Для щоденного носіння підійде коригуюча білизна з легкою або із середнім ступенем корекції , в якому жінка буде відчувати себе комфортно і впевнено. Білизна з сильним ефектом корекції не рекомендується використовувати для щоденного застосування , так як воно може заподіяти шкоду вашому здоров'ю, а саме надмірне зловживання білизною з сильною корекцією призводить до кисневого голодування і до ослаблення м'язів живота і спини. Вибирайте білизну свого розміру, не намагайтеся натягнути на себе коригуючий білизна на розмір менше. Такими діями ви тільки заподієте шкоди своєму здоров'ю і не отримаєте очікуваного ефекту, так як ваші зайві кілограми повинні рівномірно розподілятися по тілу, інакше вони просто покажуть себе в іншому місці.

Як правильно вибрати коригуючу білизну ? Як підібрати розмір?

Щоб підібрати правильно розмір коригуючой білизни необхідно зробити заміри фігури і по таблиці розмірів визначити свій розмір білизни. Таблиця розмірів у виробників може відрізнятися. Тому, слід використовувати розмірну таблицю конкретної торгової марки. Купуйте білизну свого розміру, ви повинні відчувати себе комфортно і зручно.
Інтернет -магазин Prontomoda.