Правильно вибираємо бюстгальтер. Рекомендації та поради при покупці бюстгальтера.

Бюстгальтери push up, бюстгальтери подвійний пуш ап, балконет, бюстгальтери на кісточках, бюстгальтери з м'якою і щільною чашкою. Така різноманітність нижньої жіночої білизни! Просто губишся: що вибрати?

При покупці ліфчика слід перш за все звертати увагу не на тканину вироби і забарвлення, а на форму бюстгальтера. Правильно підібраний бюстгальтер здатний зробити вашу груди більш ідеальною, підкреслити її принади, додати сексуальності і спокусливості.

Але чи кожна жінка знає як правильно вибрати бюстгальтер?

Перше правило - визначаємо розмір бюстгальтера:

Беремо сантиметрову стрічку і робимо заміри: обхват під грудьми і обхват по грудях по виступаючим точкам. Ці два розміри дозволять нам визначити свій розмір за таблицею розмірів. Таблиця розмірів:

Друге правило - Форма бюстгальтера.

Вибирайте бюстгальтер залежно від форми, висоти і повноти грудей і тільки потім від особистих переваг.

Якщо у вас повна груди, то бажано вибрати бюстгальтер з комфортними широкими бретелями, з м'якими або напівм'якими чашечками на каркасній підтримці, з ущільненими високими бічними деталями і з широким нижньої підтримкою під чашечками у вигляді пояса, який додатково підтримує груди. Такий бюстгальтер створює природну форму, підніме груди і прибирає зайві складки із зони пахв.

Для маленьких грудей або грудей, яка втратила пружність, рекомендуємо бюстгальтери з ефектом push up: відкриті «Анжеліки» або напіввідкриті балконет з жорсткими чашками на каркасах з витачкамі різного розташування.

Спеціально вбудовані (або знімні) подушечки пуш ап здатні візуально збільшити груди на один-два розміри. Але не варто використовувати такий бюстгальтер для щоденного носіння, так як при невірно підібраному розмірі іноді такий бюстгальтер може спровокувати мастопатію.

Власниці грудей зі стандарний розмірами мають більше можливостей при виборі форми. Їм підійде і щільна чашка з пуш ап, і м'яка чашечка на кісточках, і просто формована жорстка чашка.

Форма грудей теж має значення при виборі моделі. Якщо у Вас вузька груди, то бюстгальтер з вертикальними виточками візуально розсуне груди.

Бюстгальтер з горизонтальними зрізами на чашечках зроблю конусоподібну груди більш круглою.

Виточки Т-подібної форми добре підтримують і піднімають груди.
Визначившись з моделлю, приступаємо до найважливішого моменту - примірка бюстгальтера.

Одягнувши бюстгальтер, вдихніть і видихніть. Якщо Ви не відчуваєте ніякого дискомфорту, бюстгальтер ніде не тисне і не тисне, то вибір зроблено правильно.

Врахуйте, що невірно вибраний розмір не тільки зіпсує ваш настрій і образ в цілому, але може травмувати груди і доставити неприємності.

Вибрати мереживний бюстгальтер або бюстгальтер з м'якої мікрофібри - справа смаку. Ще один важливий рада: зверніть увагу на внутрішню частину бюстгальтера, яка прилягає до тіла - віддавайте перевагу натуральним тканинам - тіло повинне дихати.

Професійні консультанти завжди допоможуть вам у виборі правильної моделі.

Інтернет-магазин Prontomoda (https://prontomoda.com.ua).